OVER VISION TOOLS

Als internationaal opererende organisatie met grote slagkracht, breed aanbod en technische kennis hebben helpen wij AV bedrijven met verhuur en verkoop van specialistische en hoogwaardige videoapparatuur, klantgerichte service en een stukje gemoedsrust.

We zijn bereikbaar via mail of op 020-229 24 30 (08:30-17:00).

Offerte nodig?

Dat kan het beste per mail.

Offerte aanvragen

Noodlijn (buiten kantooruren)

+31(0) 6 46 41 55 61

Dit telefoonnummer is buiten kantooruren bereikbaar. Alleen gebruiken in het geval van technische noodsituaties.

Amsterdam: verhuur, verkoop & trainingen

vision tools rental NL B.V
Back-Upstraat 7
1033 NX Amsterdam
Tel.: +31 20 229 24 30
info@visiontools.nl

Hilden (DE): groothandel & verhuur

vision tools rental and distributions gmbh
Kleinhülsen 4
40721 Hilden
Tel.: +49 21 037 892 500
Julia.Bergmann@visiontools.de

Hamburg (DE): verkoop & verhuur

vision tools rental and distributions gmbh
Königsreihe 12
22041 Hamburg
Tel.: 040 – 209864-0 [Zentrale]
Fax: 040 – 209864-29
info@visiontools.de

Weiterstadt (DE): centrale administratie Duitsland

vision tools verwaltungs gmbh
Rudolf-Diesel-Straße 20
64331 Weiterstadt
Tel.: +49 40 209 864 190
Melanie.Sachtleben@visiontools.de

Rhein/Main (DE): verhuur

vision tools rental and distributions gmbh
Rudolf-Diesel-Straße 20
64331 Weiterstadt
Tel.: +49 61 50 961 3302
Jan.Ehlert@visiontools.de

HET BELANGRIJKSTE: ONZE COLLEGA’S

Een team van gedreven en technisch kundige mensen die elke dag aan de slag gaan om onze klanten van de beste apparatuur te voorzien.

Marco van Ringelesteijn

Operations manager Nederland

Tel.: +31 (0) 20 229 24 30
Marco.vanRingelesteijn@visiontools.nl

Remco Vlug

Rental manager Nederland

Tel.: +31 (0) 20 229 24 30
Remco.Vlug@visiontools.nl

Jimmy Geelen

Research & Technical Strategy

Tel.: +31 (0) 20 229 24 30
Jimmy.Geelen@visiontools.nl

Stephan Schlüter

CEO vision tools rental and distributions GmbH

Tel.: +49 40 209 864 150
Stephan.Schlueter@visiontools.de

Julia Fudickar

Hoofd Distributie Duitsland

Tel.: +49 21 03 98 92 511
Julia.Fudickar@visiontools

Heike Grell

Customer Care Rental Duitsland

Tel.: +49 40 209 864 160
Heike.Grell@visiontools.de

Björn Emmerinck

Head of Rental Duitsland

Tel.: +49 40 209 864 158

Bjoern.Emmerinck@visiontools.de

Stephan König

Hoofd Techniek & Educatie Duitsland

Tel: +49 40 209 864 120

Stephan.Koenig@visiontools.de

Jij?

Wij zijn op zoek naar collega’s (stage/full-time techniek, verkoop, educatie of administratief).

BEKIJK VACATURES

OVER DE ORGANISATIE

Al bijna 40 jaar leveren we techniek en expertise aan audiovisuele leveranciers. vision tools is ontstaan onder de vlag van distributiemerk AVTV GmbH en uitgegroeid tot marktleider op het gebied van dry hire en distributie van high-end videotechniek. In 2014 is vision tools naar Nederland uitgebreid om vanuit Amsterdam de meest vooraanstaande AV-leveranciers van de juiste apparatuur te voorzien.

LEES MEER